Blog

Cover Image

Rodzinne wakacje w domu z jacuzzi

Wybór miejsca, w którym spędzimy wakacje to bardzo ważna decyzja. Trzeba uwzględnić nie tylko preferencje całej rodziny związane z oczekiwanymi atrakcjami, ale także wymagania co do lokalizacji oraz najbliższego otoczenia. Ważny będzie także ulubiony sposób spędzania czasu czy najczęściej  wykonywane rodzaje aktywności fizycznej. Poza możliwościami wypoczynku, jakie ma do zaoferowania konkretna okolica istotne są także cechy obiektu, w którym się zatrzymamy.

Więcej

Cover Image

Dom z sauną – luksus w górach

Górski wypoczynek kojarzy się najczęściej z podziwianiem wspaniałych krajobrazów, obcowaniem z dziką przyrodą, a także z uprawianiem turystyki lub sportów zimowych. Większość osób decydujących się na spędzenie urlopu czy weekendowego wyjazdu w położonym w atrakcyjnej okolicy górskim ustroniu liczy na możliwość odpoczynku od zgiełku i codziennych obowiązków.

Więcej

Cover Image

Dom z kominkiem w górach idealny na święta

Święta to czas pełen prawdziwej magii, radości i wymarzony moment na wypoczynek. Znakomitym pomysłem na celebrowanie tych niezapomnianych chwil, dających energię na cały kolejny rok, jest wyjazd do uroczej chaty położonej w górach. Dzięki takiemu wyborowi można poczuć się tak, jak udało się nam przenieść wprost na jedną z popularnych świątecznych kartek: zaśnieżona chatka w górach, choinki przysypane śniegiem, w oddali cudowny widok na majestatyczne góry.

Więcej

Cover Image

Nocleg w Beskidach – przegląd rozwiązań

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób decyduje się na spędzenie z rodziną i przyjaciółmi weekendu lub urlopu w górach, ze względu na piękne widoki, ciszę i spokój oraz zdrowe powietrze. Taki wyjazd wiąże się z koniecznością wyboru odpowiedniego miejsca na nocleg. Oczywiście mamy naprawdę wiele możliwości, a wszystko zależy od indywidualnych potrzeb oraz upodobań każdego z nas.

Więcej

Cover Image

Witamy na blogu!

Został on stworzony żeby przybliżyć Państwu naszą działalność.

Więcej